Informacija klientams tel.: (8 - 611) 30 026 / Adresas: Žagarės g.14, LT-84120 Kalnelio km., Joniškio raj.

"Laiptų meistrai"
Kontaktinis tel.: (8 - 611) 30 026
El.paštas: info@laiptumeistrai.lt
Gamybos cecho adresas: Žagarės g. 14, LT-84120, Kalnelio k., Joniškio raj.

Turite klausimų? Norite užsisakyti?
Užpildykite užklausos formą

"Laiptų meistrai" darbo laikas:
 Pirmad. - penktad.: 8.00 - 17.00 val.
 Savaitgaliais nedirbame
Dirbame visoje Lietuvoje


"Laiptų meistrai" projektuoja ir gamina:
Mediniai laiptai, jų gamyba
Medinių laiptų projektavimas
Medinės laiptų pakopos
Mediniai laiptų turėklai
Nestandartiniai mediniai laiptai

grįžti atgal

Apie "Laiptų meistrai"

Pagrindinė "Laiptų meistrai" veikla yra medinių laiptų gamyba - nestandartinių medinių laiptų iš medžio masyvo, medinių laiptų su stiklu, metalinės ir betoninės konstrukcijos medinių laiptų gamyba ir projektavimas gyvenamiesiems namams.

Šiuo metu įmonėje dirba 12 patyrusių laiptų gamybos darbuotojų ir technologų, todėl kiekvienam užsakovui galime pasiūlyti ne tik įvairius sprendimus bet ir geriausią laiptų gamybos kainą be tarpininkų.

Turime įsirengę nuosavą modernų medinių laiptų gamybos cechą Joniškio apskrityje. Laiptų gamybai naudojame tik kokybišką iš pastovių tiekėjų perkamą medžio masyvo džiovintą medieną (uosis, ąžuolas, beržas, klevas ir kt.), medžio apdirbimui naudojame kompiuterines medžio pjovimo ir frezavimo CNC stakles, dirbame su nerūdyjančio plieno ir grūdinto stiklo laiptų aksesuarais, galime pasiūlyti įvairius nestandartinių laiptų sprendimus. Dirbame visoje Lietuvoje.

Gamybos kokybės standartai ir klientų pasitikėjimas

Medžiagos, kuriomis dengiame medinių laiptų medienos paviršių, yra netoksiškos ir nealergiškos, nekenksmingos žmogui. Visas reikiamas medžiagas perkame iš laiko patikrintų tiekėjų, todėl galime garantuoti aukštą gaminamų laiptų kokybę. Vertiname klientų pasitikėjimą ir visada atsižvelgiame į užsakovų poreikius ir išsakytus reikalavimus. Jais remiantis tobuliname laiptų dizainą, kuris atitiktų užsakovų norus ir naujausias laiptų gamybos tendencijas. Laiptai yra konstruojami išskirtinai rankomis, tuo tarpu laiptų elementai yra pjaunami moderniomis CNC staklėmis.

Mes taip pat gaminame įvairių formų ir paskirties vidaus ir lauko medines duris (www.durumeistrai.lt). Užsisakant medines duris ir laiptus kartu yra galimybė pritaikyti nuolaidas.

Mūsų laiptų gamybos cechą rasite

Informacija klientams: Klientams nebūtina važiuoti mūsų nurodytu adresu norint užsisakyti laiptus. Klientui paskambinus "Laiptų meistrai" vadybininkas atvažiuos pas užsakovą į objektą, suteiks visas reikiamas konsultacijas, atsakys į klausimus, išmatuos laiptams reikiamas erdves.

Informacija klientams: (8 - 611) 30 026
Mūsų darbo laikas:
 Pirmadieniais - penktadieniais: 8.00 - 17.00 val.
 Savaitgaliais nedirbame
El.paštas: info@laiptumeistrai.lt arba klausimus galite užduoti per užklausos formą

x
Užklausos / užsakymo forma
Užpildykite žemiau esančią užklausos formą ir mes atsakysime į visus iškilusius klausimus el.paštu arba susisieksime telefonu. Prašome pateikti teisingus savo kontaktinius duomenis.

Neužpildėte privalomos informacijos.

Užklausa išsiųsta. Dėkojame.
Artimiausiu metu su Jumis susisieksime telefonu arba atsakysime el.paštu.
*
*
*